تهیه پست تجاری خوب در اینستاگرام تهیه پست تجاری خوب در اینستاگرام

تهیه پست تجاری خوب در اینستاگرام

۱۳۹۷/۰۸/۱۵

برای تجربه یک بازاریابی موفق در اینستاگرام لازم است که پست تجاری خوب داشته باشید و از محتوایی با کیفیت در صفحه تجاری خود استفاده کنید. خلاق باشید، برای محتوا هزینه کنید به خوب قانع نبوده و به دنبال Perfect باشید.
اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بر پایه عکس و ویدئو است. بنابراین از توضیح دادن بیش از حد بپرهیزید. کاربران شما بیشتر از آن که بخوانند، علاقمندند عکس ها و ویدئوهایی از کسب و کار شما را ببینند.

در صفحه تجاری خود بر روی کالا و محصولاتتان قیمت گذاری کنید تا با سوالات زیاد کاربران درباره قیمت محصول مواجه نشوید. در صورتی که قیمت متغیری برای محصولات خود دارید می توانید به جای درج قیمت بر روی تصویر، در قسمت کپشن پست خود قیمت را قرار دهید تا قابل ویرایش باشد.
تا جایی که امکان دارد از نوشته ها و خلاقیت های خاص خود برای ایجاد پست استفاده کنید؛ می توانید با برگزاری نظرسنجی و مسابقه پستتان را متفاوت تر کنید. این کار باعث ایجاد تعامل کاربر با شما و همچنین افزایش فالوور سریع پیج تان می شود.
برای محصولات یا خدمات خود در قسمت کپشن اطلاعات کافی و مختصر ارائه کنید. می توانید اطلاعاتی از قبیل کارایی، رنگ بندی، ویژگی، کد و قیمت محصول قرار دهید. در صورتی که کپشن خوبی ننوشته باشید در قسمت نظرات با سوالات تکراری رو به رو خواهید شد.
از محصولات خود به صورت حرفه ای عکس برداری کنید و کاربرانتان را با تماشای عکس های با کیفیت و جذاب مبهوت کنید. همچنین می توانید درباره هر کدام از خدماتی که در کسب و کار خود ارائه می کنید عکسی جذاب و تاثیر گذار تهیه کنید و با استفاده از چند کلمه یا یک جمله کوتاه به عنوان موضوع یا توضیح خدمات، عنوانی وسوسه کننده منتشر کنید.

با به کارگیری همین نکات به سادگی می توانید یک پست تجاری خوب مطابق اهداف کسب و کارتان منتشر کنید.

۱ دیدگاه

  1. علی نصر

    - ۱۳۹۷/۰۹/۱۰

    تست دیدگاه

    پاسخ

Leave a Reply

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.