استوری اینستاگرام برای کسب و کارها استوری اینستاگرام برای کسب و کارها

استوری اینستاگرام برای کسب و کارها

۱۳۹۷/۰۸/۱۵

استوری اینستاگرام مبتکرانه ترین راه برای معرفی و رونق دادن به کسب و کار شماست. ویژگی های تعاملی با کاربر مانند امکان پرسیدن سوال و یا نظرسنجی و رابط های خلاقانه مانند موسیقی، استوری‌ها را از لحاظ محتوا در اینستاگرام حقیقتاً منحصر به فرد ساخته است. همچنین، امکان تبلیغات از طریق استوری ها برای برندها نیز قدرت فروشی که استوری می تواند داشته باشد را نمایان می سازد.

نکات مهم برای استفاده سودمند از استوری اینستاگرام:

برای تبلیغ کالا و خدمات خود از استوری اینستاگرام استفاده کنید.

به طور هوشمندانه برای محصولات خود محتوای تبلیغاتی تولید کنید و به صورت نمایشگاهی از محصولات و خدمات در استوری برای کاربران خود منتشر کنید.

در استوری اینستاگرام از پشت صحنه کسب و کارتان عکس و ویدئو تهیه کنید.

از این طریق ارتباط قوی تری با مخاطبان خود برقرار کنید. اگر مخاطب شما تلاشی که روی پروژه های خود به کار می بندید را مشاهده کند، احتمال اینکه از شما خرید کند افزایش پیدا خواهد کرد.

اطلاعاتی در مورد آخرین تغییرات و اخبار کسب‌ و کارتان منتشر کنید.

خبرهایی با موضوعاتی همچون اعلام تخفیف ویژه برای محصولات یا تولید محصولی جدید.

از قابلیت نظرسنجی که در استوری اینستاگرام تعبیه شده است بهره ببرید.

نظر مخاطبان خود در رابطه با ایده ای که برای یک محصول دارید، تصمیمی که می خواهید بگیرید و موارد مشابه را به رای بگذارید تا وقت، سرمایه و انرژی برند خود را تلف نکنید.

برگزاری کلاس های آموزشی چند ثانیه ای با استفاده از استوری اینستاگرام.

از ویژگی کوتاه بودن استوری اینستاگرام استفاده کنید. شما می توانید با انتشار ایده هایی که دارید یا خلاصه کوتاهی از مقالات آموزشی سایتتان مخاطب را جذب کسب و کار خود کنید.

در استوری خود لینک، لوکیشین و هشتگ قرار دهید.

افزودن لینک به استوری که غالبا لینک به سایتتان می باشد می تواند بازدید سایت تان را افزایش دهد. با انتخاب لوکیشن و هشتگ مناسب نرخ بازدید استوری را تا چندین برابر بالا ببرید.

Leave a Reply

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.