تاثیر تبلیغات در اینستاگرام موثرترین روش تبلیغات در اینستاگرام

موثرترین روش تبلیغات در اینستاگرام

۱۳۹۷/۰۸/۱۳

اینستاگرام در ابتدا تنها یک شبکه اجتماعی معمولی بود که تعداد محدودی از کاربران تصاویر کمی در آن به اشتراک می‌ گذاشتند؛ اما اکنون بیش از 400 میلیون کاربر فعال دارد که به جز اشتراک گذاری تصویر، با هم تبادل نظر نیز می کنند و از بهترین پلتفرم ها برای تبلیغات و بازاریابی کسب و کار ها محسوب می شود.

یکی از روش‌های تبلیغات در اینستاگرام که تأثیر به‌ سزایی در برندینگ شما دارد، اینفلوئنسر مارکتینگ یا استفاده از اینفلوئنسرها (Influencer) یا همان افراد تاثیر گذار در فضای اینستاگرام است.
حتما به منظور انجام تبلیغات در اینستاگرام به سراغ افرادی بروید که در حوزه کسب و کار شما فعالیت می کنند و فالوور های بالایی دارند.
این افراد به دو صورت کمدی و جدی در این شبکه‌‌ ی اجتماعی فعالیت می‌ کنند. اولین قدم برای انتخاب درست، تعیین میزان جدیت اینفلوئنسر- فرد تأثیرگذار- است. منظور از جدی‌ بودن این است که می‌ توانند در آن حوزه به‌ صورت تخصصی نظر دهند و حرفشان مورد تأیید دنبال‌کنندگانشان یا همان فالوورها (Follower) است و می تواند منجر به اقدام شود.
افرادی که به صورت کمدی و طنز فعالیت می کنند نیز برای موارد عمومی مناسب اند ولی حتما قبل از هر اقدامی از سمت آن ها برای تولید پست تبلیغاتی، محتوای آن تبلیغ و خط قرمزهای تبلیغات در اینستاگرام را مشخص کنید تا آسیبی به برندتان وارد نشود.

Leave a Reply

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.