ایجاد پروفایل تجاری در اینستاگرام ایجاد پروفایل تجاری در اینستاگرام

ایجاد پروفایل تجاری در اینستاگرام

۱۳۹۷/۰۸/۱۲

پس از درخواستهای متعدد صاحبان کسب‌وکار برای اضافه کردن امکاناتی که با استفاده از آن بتوانند پروفایل و پست های آنها بهتر دیده شود تا بر این اساس بتوانند رفتار مشتریان فعلی و آتی خود را تحلیل کنند و به جذب بیشتر مخاطب بپردازند اینستاگرام نیز به سمت توسعه پروفایل تجاری رفته و قابلیت تحلیل و امکان تبدیل پست اینستاگرام به تبلیغات را به‌صورت مستقیم فراهم کرده است.

ساخت اکانت تجاری اینستاگرام (Business Profile) بسیار آسان بوده و به صورت رایگان انجام می‌پذیرد. برای ایجاد اکانت تجاری اینستاگرام شما در ابتدا باید یک اکانت معمولی در این شبکه اجتماعی داشته باشید و سپس آن را به حالت بیزینسی در آورید. در واقع تنها راه ایجاد ساخت اکانت بیزنسی اینستاگرام تبدیل اکانت معمولی به آن است.
نکته: برای استفاده از پروفایل تجاری باید یک صفحه فیسبوک داشته باشید و ادمین آن باشید و همچنین باید بدانید که لازمه ایجاد پروفایل تجاری، خصوصی نبودن حساب کاربری است؛ برای مشخص شدن وضعیت حسابتان به بخش پروفایل مراجعه کرده و گزینه Private Account را خاموش کنید.
برای تبدیل اکانت معمولی به اکانت تجاری، مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

ایجاد پروفایل تجاری روی اینستاگرام ایجاد پروفایل تجاری در اینستاگرام

  • به پروفایل اینستاگرام خود وارد شوید. سپس آیکون تنظیمات را لمس کنید.
  • در قسمت Account گزینه جدیدی با عنوان Switch to Business Profile را مشاهده خواهید کرد. این گزینه را انتخاب کنید.
  • در این مرحله از شما خواسته می شود وارد اکانت فیس بوک خود شوید. با انتخاب صفحه فیس بوک مورد نظرتان، اینستاگرام از شما سوالاتی در مورد اطلاعات مد نظرتان برای همگام سازی با بیزینس پروفایل (Business Profile) اینستاگرام می کند؛ به عنوان مثال شما باید در این بخش شماره تماس شرکت، شماره تماس بخش پشتیبانی مشتریان، آدرس ایمیل و برخی دیگر از مشخصات این چنینی را وارد کنید.

با انجام این موارد پروفایل تجاری (Business Profile) اینستاگرام کاربر فعال می‌شود.

Leave a Reply

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.